Z ostatniej chwili

Nowoczesna technologia (interaktywny stół) na miejsce ulotek

Przestarzałe wydaje się generowanie ogromnej ilości papierów, na których zawiera się harmonogramy wydarzeń i konferencji, informacje o hotelach i campingach, a także o ośrodkach kulturalnych, restauracjach i parkach rozrywki. Informacje te są bardzo ważne dla gości, jednak zdarza się, że szybko się dezaktualizują. Ponadto, takie ulotki stają się zwyczajną makulaturą, która będzie zagracała naszą przestrzeń i wprowadzała niepotrzebny nieład. Trzeba zrezygnować z typowych rozwiązań na rzecz nowoczesnych technologii, ponieważ to właśnie to jest kluczem do zainteresowania i zatrzymania klienta. Nie da się bowiem ukryć, że takie urządzenia, jak Touch & Take mogą znacznie zwiększyć liczbę odwiedzających kawiarnię czy restaurację.

Interaktywne stoły tego typu to przede wszystkim szansa na prowadzenie działań marketingowych oraz wdrażanie do swojej firmy rewolucyjnych rozwiązań, które mogłyby stanowić doskonałe wyróżnienie na tle innych konkurencyjnych działalności. Stół interaktywny może więc pozwolić na rezygnację z klasycznych, tradycyjnych i nieporęcznych ulotek na rzecz ciekawych prezentacji multimedialnych. Ważne jest, by graficzna prezentacja na stole interaktywnym cechowała się profesjonalizmem, czytelnością i starannością. Jeśli materiały i tematyka przedstawiona nie będą odpowiednio przygotowane, żadne urządzenie, nawet stół interaktywny niezbyt pomoże. Stoły Touch&Take są wynalazkiem Netizens, mającej swoją siedzibę w Katowicach. Trzeba sobie zdawać sprawę, że odniósł on ogromny sukces na targach CeBIT zaledwie rok temu. Widać więc, że mamy do czynienia z niezwykle nowoczesną technologią. Z drugiej jednak strony, rozwiązanie wypierające ulotki są równocześnie bardzo proste w działaniu. Idea jest niezwykle mało skomplikowana – na stole interaktywnym umieszczona jest zwyczajna, ulotka w dużym formacie. Gdy tylko dany gość czy klient jej dotknie, na danym punkcie (zaznaczonym wcześniej przez klienta), nad ekranem pojawia się dana interakcja. Powinno to być działanie, przykuwające uwagę, jak chociażby tekst, film czy fotografia. Stół interaktywny Touch & Take jest niezwykle uniwersalny, dlatego przystosowano go do obsługi niemalże każdego rodzaju multimediów. Właśnie tak, można przedstawić mnóstwo treści i zasobów, których nie udałoby się zawrzeć na żadnym rodzaju papieru. Właściciel takiego stołu interaktywnego może manipulować oprogramowaniem na wiele różnych sposobów, dzięki czemu istnieje szansa na indywidualne wykreowanie parametrów wyglądu wyświetlanej ekspozycji. Klient może więc bardzo wiele – jedynym jego ograniczeniem może być wyobraźnia. Nie wolno wreszcie zapominać, że pomysłowość jest w każdym lokalu czy działalności gospodarczej niezwykle istotna, ponieważ to właśnie ona może wyróżnić na terenie działalności gospodarczej.

Ważne jest także, że o wyglądzie i designie stołu interaktywnego mogą decydować sami klienci, dzięki czemu poczują, że ich zdanie jest ważne dla właściciela siedziby firmy czy lokalu. Widać więc, że Touch & Take może być wykorzystywane w różnych instytucjach i ośrodkach kulturalnych, gdzie może pełnić funkcje edukacyjne. Niejednokrotnie, większe miasta nabywają takie stoły interaktywne by pełniły funkcję informacyjną, dla przybyłych do miasta turystów. Istotne jest także zwracanie uwagi na możliwości rozrywkowe, ponieważ dzięki odpowiednim aplikacjom i ciekawym grom, stoły interaktywne mogą stać się miejscem zmagań znajomych. Przede wszystkim jednak Touch & Take umożliwia ograniczenie kolejek i przyspieszy obsługę klienta.

Autorzy portalu

logo-footer

Nowe technologie interaktywne. Przykłady zastosowań, stoły interaktywne, podłogi interaktywne. Ciekawostki, informacje, wskazówki sprzętowe. Zapraszamy!

Ekrany dotykowe

Często czytane

Tablice interaktywne w szkole
Wyjątkowe stanowiska targowe
Poruszenie w event marketingu

Nowoczesna technologia (interaktywny stół) na miejsce ulotek
Czy interaktywny stół nie jest zbędnym gadżetem?
Jak działanią podłogi iFloor oraz ściany iWall?
© Copyright atrestudio.pl All Rights Reserved.