Z ostatniej chwili

Czym są stoły dotykowe?

Jednym z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie nauki okazały się dotykowe stoły multiTap. Są to urządzenia multimedialne, otwierające przed użytkownikami szereg możliwości. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie dotykowe sterowanie – można zaprezentować za ich pośrednictwem niemal każdy rodzaj produktów i usług, korzystając przy tym najnowsze interaktywne funkcjonalności. Ważne jest, że koncepcje te, nie były jeszcze wcześniej wykorzystywane. Klienci mają możliwość wyboru spośród aż czterdziestu wersji dotykowych TOUCH, przy niezwykle zróżnicowanych rozmiarach ekranów, które prezentują się pomiędzy 32 a 120 calami. Stoły dotykowe, związane są z technologią pojemnościową. Daje ona szansę na całkowicie płaską (nawet bez wgłębień ramek), powierzchni dotykowych, dzięki czemu stoły są niezwykle eleganckie. Jest on jednak kompatybilny z takimi urządzeniami, jak drukarka lub skaner kodów 3D. Taka współpraca mogłaby oznaczać dla użytkowników możliwość skanowania i drukowania kodów lojalnościowych, służąc reklamie danej firmy.

Stoły multiTap kreowano, korzystając z interaktywnych aplikacji dotykowych. To właśnie dzięki nim, istnieje możliwość obsługiwania stoły przez wiele osób naraz w łatwy sposób. Wysokiej jakości system emisji obrazu oraz śledzenia ruchu ułatwia korzystanie z ponad trzydziestu aplikacji dotykowych. Z najwyższych badań wynika bowiem, że metody dotykowe zapamiętywania treści i reklamy metodą „mutitouch” są korzystniejsze, niż klasyczny przekaz. Chcąc dbać o najmniejsze szczegóły, twórcy stołów dotykowych, powierzchnia blatu stworzona została z hartowanego szkła. Dzięki temu, stoły cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak chociażby: wilgoć, urazy oraz rysy. Stoły wydają się być idealnie czystymi, dzięki połączeniu kontrastów i idealnie wyglądającej palecie barw. Stoły multiTap sprawią, iż wszelkie prezentacje multimedialne staną się wyjątkowym wydarzeniem i zostaną zapamiętane przez zgromadzonych gości. Mogą więc okazać się przydatne na spotkaniu z inwestorami czy też w trakcie targów. Nowoczesne urządzenia można uznać za nowoczesne urządzenia, służące do celów marketingowych i wspierające PR danego przedsiębiorstwa. Taki powiew świeżości, uwzględniający odejście od typowych rozwiązań, jak klawiatura czy myszka sprawi, że każde wnętrze będzie wyglądało na niezwykle nowoczesne. Poza odpowiednim dopasowaniem rozmiaru, istnieje możliwość dopasowania kolorystyki, ponieważ stoły zostały wyposażone w pełną paletę barw RAL. Może się więc okazać, że wystrój danego wnętrza na dany moment będzie fioletowy, by na następnej konferencji przyjmować przyjazną dla oka zieleń.

Dotykowe stoły stosuje się wśród wielu branż: biurach podróży, szkołach i przedszkolach, restauracjach, barach i pubach, hotelach, salonach samochodowych, biurach nieruchomości, muzeach, ośrodkach kulturalnych, interaktywnych placach zabaw, stoiskach targowych oraz ośrodkach szkoleniowych. Stoły dają możliwość niecodziennego przedstawienia danych produktów, współpracy potencjalnego klienta z systemem lub sprzedającym. Niewątpliwą zaletą jest także wyjątkowo płaski ekran, z możliwością dopasowania barw. Nie będzie on trudny w obsłudze, ani w montażu. Stoły są także wodoszczelne, a systemy są niezawodne i efektywne. Wystarczy jedynie zapoznać się dostępnymi ofertami i wybrać stół najlepiej dopasowany do danego wnętrza. Stoły dotykowe nie powinny się psuć, dzięki czemu użytkownicy mają okazję na swobodę użytkowania. Czyżby stoły multiTap miały podbić całkowicie rynek marketingowy?

Autorzy portalu

logo-footer

Nowe technologie interaktywne. Przykłady zastosowań, stoły interaktywne, podłogi interaktywne. Ciekawostki, informacje, wskazówki sprzętowe. Zapraszamy!

Ekrany dotykowe

Często czytane

Tablice interaktywne w szkole
Wyjątkowe stanowiska targowe
Poruszenie w event marketingu

Nowoczesna technologia (interaktywny stół) na miejsce ulotek
Czy interaktywny stół nie jest zbędnym gadżetem?
Jak działanią podłogi iFloor oraz ściany iWall?
© Copyright atrestudio.pl All Rights Reserved.